O sdružení‎ > ‎

Poděkování jménem sdružení

Občanské sdružení bylo založeno proto, aby pomohlo zlepšit prostředí v osadě Lahovská. Sdružení však není jediné, které k tomu přispívá. Na této stránce chceme tyto lidi zmínit, a to bez rozdílu toho, zda se jedná o člena sdružení nebo někoho jiného, zda přispěl finančně, svou prací nebo nápadem, zda čerpal svůj volný čas nebo tak činil v rámci plnění svých pracovních povinností.

Máte-li vy námět, kdo z vašeho okolí tu měl být zmíněn, napište na e-mail sdružení sdruzeni@lahovska.info nebo volejte na 737200490 (Jiří Barcal). 

Nejen za údržbu ulice Boříkova

přidáno: 23. 8. 2015 13:04, autor: Jiří Barcal

Díky patří nejen sousedům, kteří se jednu srpnovou neděli ve svém volném čase pustili do úklidu a prořežání větví v úzké ulici Boříkova, ale i dalším, kterým není lhostejný stav před svým plotem a ochotně pořežou větve prorůstající ze zanedbaných pozemků, seberou pohozený odpad nebo jen posekají trávu před svým plotem i plotem méně aktivního souseda.

Za obnovu zkratky

přidáno: 17. 4. 2014 23:16, autor: Jiri Barcal

Za vykácení a úklid zkratky na autobus patří dík nejen starostovi a městskému úřadu ve Velké Chuchli, ale i panu Formanovi a jeho kolegovi za práci o víkendu a panu Kovaříkovi provedení terénních úprav. Více si přečtete v samostatném článku.

ÚMČ V.Chuchle a panu Formanovi

přidáno: 26. 6. 2012 13:03, autor: Jiri Barcal   [ aktualizováno 26. 6. 2012 13:35 ]


Úřadu za poskytnutí zahradní techniky a panu Formanovi na nezištnou pomoc v sobotu 22.6.2012 při údržbě zanedbané zeleně v okolí komunikací.

    
 

1-3 of 3